מעבר אל התוכן

העקרונות שלנו למאבק בפעילות פיראטית

 • מכשירים ניידים.

  יוצרים חלופות חוקיות רבות וטובות יותר

  אחת מהדרכים הטובות ביותר להיאבק בפיראטיות היא לספק חלופות חוקיות ונוחות באיכות גבוהה. ב-Google אנחנו מפתחים מוצרים עם חוויית משתמש ברמה גבוהה, למשל YouTube Music, וכך אנחנו עוזרים להגדיל את ההכנסות בתחומים יצירתיים ולעודד אנשים להשתמש בחלופות חוקיות.

 • סימן דולר.

  מאתרים את מקורות המימון

  אתרים שמתמחים בפעילות פיראטית באינטרנט הם יוזמות מסחריות, ולכן אחת הדרכים האפקטיביות להילחם בהם היא לנתק את אספקת הכספים שלהם. Google מובילה במאמצים להסרת אתרים לא חוקיים משירותי הפרסום והתשלום שלנו, ואנחנו עוזרים להטמיע שיטות עבודה מומלצות בתחום.

 • תרשים עם סימני פלוס.

  מקפידים על יעילות, אפקטיביות ויכולת התאמה לסדרי גודל שונים

  Google שואפת ליישם עקרונות למאבק בפעילות פיראטית שמניבים תוצאות בקנה מידה נרחב. לדוגמה, בשנת 2010, ‏Google התחילה להשקיע באופן משמעותי בייעול התהליך להסרה מתוצאות החיפוש בעקבות הפרת זכויות יוצרים. ההליכים המשופרים האלה מאפשרים ל-Google לעבד מדי שבוע מיליוני בקשות הסרה בעקבות הפרת זכויות יוצרים.

 • מגן.

  מגינים מפני ניצול לרעה

  האשמות מפוברקות בנוגע להפרת זכויות יוצרים יכולות לשמש בתור עילה לצנזורה, והן גם מזיקות לתחרות. Google מקפידה על זיהוי ודחייה של תלונות שקריות על הפרות.

 • שני ריבועים חופפים, והעליון מקווקו.

  מספקים שקיפות

  אנחנו מחויבים לספק שקיפות. בדוח השקיפות החיצוני שלנו, אנחנו חושפים את מספר הבקשות שקיבלנו מבעלים של זכויות יוצרים ומממשלות להסרת מידע מהשירותים שלנו.

נותנים לבעלי הזכויות את הכלים הדרושים להם

אנחנו עובדים עם יוצרים ובעלי זכויות מכל הסוגים כדי להגדיר תקן לאופן שבו חברות טכנולוגיה יכולות לתמוך ביוצרי תוכן ובבעלי תוכן. לשם כך, אנחנו מספקים מגוון רחב של משאבים שעוזרים להגן על היצירות שלהם ולמנוע הפרה של זכויות יוצרים.

הלוגו של חיפוש Google. בחיפוש

הלוגו של YouTube. ב-YouTube

בשנים האחרונות השקענו הרבה מאמצים בפיתוח חבילה של כלים לניהול זכויות יוצרים שמאפשרים לבעלי זכויות לשלוט בחומר שלהם, המוגן בזכויות יוצרים, ב-YouTube. עזרנו בפיתוח סביבה חדשה של כלכלת היוצרים, ובזכותה שולמו יותר מ-50 מיליארד דולר ארה"ב ליוצרים, לאומנים ולחברות מדיה בשלוש השנים שקדמו ליוני 2022, ויותר מ-6 מיליארד דולר לתעשיית המוזיקה בתקופה של 12 החודשים שבין יולי 2021 לבין יוני 2022.

הלוגו של Google Play. ב-Google Play

כללי המדיניות שלנו אוסרים על אפליקציות שמפירות זכויות יוצרים, מספקות גישה לא מורשית לסטרימינג שמכיל הפרות או מנסות להטעות משתמשים על ידי התחזות לאפליקציות אחרות. היוצרים ובעלי הזכויות יכולים להודיע לנו על תכנים ב-Play שמפירים את הזכויות שלהם באמצעות המנגנונים של הודעות והסרות.

ב-Google אנחנו מספקים מגוון רחב של משאבים כדי לעזור למשתמשים להגן על התוכן ולמנוע הפרה של זכויות יוצרים.